Toppik Fiberhold Spray

Lagerstatus: I lager

95,00 kr
ELLER

Fler bilder

Översikt

Förbättrar bindningen mellan tunna hårstrån och Toppikfibrer, vilket gör att de sitter bättre under dagen.

Detaljer

Toppik Fiberhold Spray är en spray framtagen för att förbättra bindningen mellan tunna hårstrån och Toppik Fibrer. Hårsprayen får Toppikfibrerna att fästa enklare på ett naturligt sätt och att de sitter kvar och ser lika bra ut genom hela dagen!

Pro Vitamin B5 och andra naturliga ämnen gör att ditt hår blir mjukare och binder hårfibrerna tillsammans med håret så det ser naturligt ut, för bästa möjliga resultat har den dessutom ett balancerat pH på 5.5. Efter att du använt sprayen kan du även borsta/styla till håret för att få önskad frisyr! Att använda Toppik Fiberhold Spray är inget måste för att använda Toppik, men det förbättrar resultatet av appliceringen och ger dig även mer möjligheter till styling!

Användning
Används efter Toppik. Håll flaskan 10-12 cm från håret och spraya öber området där du använt Toppik. Kan återupprepas under dagen.

Övrig information
Plastflaska med pumpspray

Volym
118 ml

Recenserad av testpiloterna